| luluu70 a întrebat:

Heey TPU, vreeau si eu statusurii da nu ca cele care le gasesti si pe google. vreau statusuri foarte noi pentru pagina mea de facebook. dau fundita si restul vvott kiss

2 răspunsuri:
| HellenEu a răspuns:

Uneori te transformi in... "diavol", din simplul motiv ca nu ai fost apreciat pentru "ingerul" care erai...

Unele persoane pur si simplu nu isi dau seama cat de mult tii la ele...

Un copil isi intreaba bunicul "Ce este mai important sa iubesti sau sa fii iubit?" la care bunicul ii raspunde "Ce este mai importanat pentru un fluture aripa stanga sau aripa dreapta?"

Oamenii nu uită niciodată lucruri ce încă îi mai fac fericiţi.

Lacrimile conţin durere dar nu uita, durerea se poate transforma foarte uşor în putere.

Nimic nu e pentru totdeauna. Cafeaua se răcește, fumul se risipește, timpul trece și oamenii se schimbă

Atunci când într-adevăr contezi pentru cineva, acea persoana îşi va face timp pentru tine mereu, fără minciuni, scuze si promisiuni.

Continuă să încerci. Eu am făcut toate greşelile care puteau fi făcute. Dar am continuat să încerc.

Atunci când mă dor gesturile tale, eu te fac să te doară atitudinea mea.

P.S m-am referit nu doar la o anumita tema. Sper sa-t placa... happyhappyhappy

| luluu70 explică (pentru HellenEu):

Mai ai?batting eyelashes Sunt foarte frumoase si folositorare :*