| MarieBGossipGirl a întrebat:

Heh prieteni...am 173cm si prefer mereu port tocuri inalte (chiar pina la 12cm). Am aproximativ 185cm, la doar 14 ani. Oricum toti imi dau cite 17 ani din cauza inaltimii "naturale", uneori am un discomfort ca am tocmai 185cm cu incaltamintea mea... insa toti imi spun ca arat fain asa si tocurile imi accentueaza picioarele lungi. Voi ce credeti? E normal sa port tocuri inalte sau mai bine sa le evit?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tocurile inalte dau piciorului un aspect foarte frumos, deci poartă le, vei fii foarte elegantă.

| ILoveTacos a răspuns:

Evita tocurile inalte cu orice pret.O sa-ti ajunga picioarele oribile, poti sa ai deformari de coloana si mai mult ca sigur dureri de spate si de gat. Daca picioarele iti sunt frumoase, atunci sunt la fel de frumoase cu sau fara rocuri.E decizia ta.Arati bine si te simti prost? Sau te simti confortabil si arati sanatos si natural?

Succes, sper ca am ajutat!

| puffii548 a răspuns:

Evita tocurile inalte fiindca tu esti deja frumoasa si inalta. Succes Fundalove struck?

| ღflorinaღ a răspuns:

NU ai nevoie de tocuri f inalte! esti perfecta esti ca si sora mea aceeasi inltime si aceiasi varsta... daca te duci la o festivitate sau ceva important poti sa porti da nu exagera cu tocuri f inalte. fetele ma mici poarta tocuri ca sa fie mai inlta..stii si tu ca numai fetele peste 1.70m pot fi fotomodele ...nu-ti recomand tocurile deoarece picioarele tale sunt frumoase si nu ai nevoie! si in plus nu e sanatos!
Bucurate ca esti asa inlta! Multe fete nici nu indraznesc sa VISEZE la asa o perfectiune....An nou fericit si sper ca nu te-am plictisit foarte tare.big grin