| Annna122 a întrebat:

Hei aș vrea să-mi fac un jurnal.
Dar am nevoie de niște sfaturi.:
-Ce să-mi iau o agendă sau un caiet?
-Dacă știți link-uri cu desene pe care le pot face sau dacă aveți voi idei ( ceva desene ca in jurnalul Violetei)
-Vreau expresii (statusuri) frumoase și noi î română dar și cîteva în Englezăă...
-Cum să mă încadrez în pagina ( unde să pun data, titlul)
-Știți altă introducer în afară de „Dragă jurnalule"?

Nu vrea răspunsuri gen fă ce vrei dau funda.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista agende din acelea cu lacat.Mi se par destul de interesante!

| DemonvsAngel a răspuns:

Eu optez pe caiet
Scrie tu desene fete si desene anime-uri
Viata este o carte care nu se sfarseste niciodata
Totul pentru unii este alb si negru,iar pentru altii viata este roz, dar a mea este multicolorA
Imperfectiunea este perfectul
Data pune-o in stanga, iar titlul scriel ca un arc de triumf(arata super)
Alta introducere? Ce trebuie alta introducere incearca statusurile de sus sau de la raspunsul tau castigator, de exemplu eu scriu in caiet cantece, stausuri idei de haine si schite de ale mele. Daca vrei vb pe mess sa iti mai dau idei. Eu sunt Alexa (si eu ma uita la Violeta si de acolo imi iau idei pentru jurnala)

| Annna122 explică (pentru DemonvsAngel):

Okei...poți să-mi dai id-ul tău?

| DemonvsAngel a răspuns (pentru Annna122):

Alexvsgaby