| JustAle a întrebat:

Hei. Acum cativa ani mi-am facut flesh in ureche si dupa ceva timp l-am scos.Rana s-a cicatrizat si tot nu s-a retras complet.Acum regret mult si sper sa nu am parte de raspunsuri: De ce ti l-ai facut? Trebuia sa te gandesti.Da, asa este dar cer un sfat din partea voastra mai ales daca vine din experienta proprie.Am aflat ca nu se poate sa imi cos lobul urechii, deoarece este un zgarci.Un chirurg normal nu poate sa faca asta si presupun ca nici unul plastician.Eu o sa ma interesez in continuare si vreau sa va intreb daca stiti cumva daca pot rezolva problema asta, as vrea foarte mult sa imi cos urechea.

1 răspuns:
| Sociopat a răspuns:

Poti sa-ti pui un plug de culoarea pielii sa-ti ascunzi gaura.
http://www.pierce-yourself.ro/detalii.php?id=0438
Ti-a trebuit, al dracu.