| Bianca4a a întrebat:

Hei! Acum ceva timp am facut sex cu prietenul meu, mentionez ca am facut protejat. Prima data nu s-a terminat in mine, desi avea prezervativul si nu s-ar fi intamplat nimic, dar dupa 10 minute la a doua partida inainte sa se termine a ramas prezervativul in mine, dar nu tot si nu ne putem da seama cand a iesit. El a spus ca nu s-a terminat in mine, dar totusi mi-e frica sa nu se fi intamplat ceva deoarece imi intarzie si menstruatia.

1 răspuns:
| ZuZuZa a răspuns:

Buun... stii ca exista un calendar cu perioada de ovulatie si cand poti sa faci sex... Nu te speria, asteapta o saptamana maxim 2 apoi mergi de-ti cumpara un test de sarcina. Dar eu sunt sigura ca totul o sa fie bine.