| petronela_1201 a întrebat:

am facut sex cu prietenul meu in prima zi dupa ce mi-a trecut menstruatia. E posibil sa fi ramas insarcinata daca nu ne am protejat si nu a terminat in mine? plzstraight face

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

De ce te risti? e mai ieftin sa cumperi un prezervativ decat sa schimbi scutece la un plod scarbos

| NatureSelf a răspuns:

Daca nu a terminat, nu inseamna ca nici nu a dat startul acolo inauntru, adica primul care vine pe canal, este lichidul acela care lubrifiaza penisul, dar si aia contine spermatozoizi. Sansele sunt egale. Fa test de sarcina.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Nu e posibil.
Eşti în siguranţă.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Prietenul tau e tare prost daca este cu una ca tine

| alyzee a răspuns:

Este o sansa destul de mica sa fii ramas insarcinata, asteapta ceva timp, fa-ti un test de sarcina sa fii sigura si data viitoare protejeaza-te

| dedeexde a răspuns:

Sansa foarte mina,
sunt sanse foarte mici ca ramai insarcinata in urmatoarele 3 zile de cand tia trecut.
oricum depinde de organism

| GeosBIOS a răspuns:

Se poate, daca "jucaria" lui si "ciresica" ta pot comunica wireless.

| george001 a răspuns:

Nu mai face tampenii din astea! Daca pe iubitul tau nu-l duce capul este datoria TA sa iti aperi viitorul!

| madha17 a răspuns:

Intrebare prosteasca raspuns prostesc : Nu ai cum sa stii pana nu iti iei un test!