| OhMyGillies a întrebat:

Hei all.`! Vreau si eu niste statusuri marfalove struck Fuunda.

Răspuns Câştigător
| Chauderitza a răspuns:

Totul e ca o lume de cristal, iar eu sunt doar un ciob de sticla:-(
Cel mai rau fel in care simti absenta cuiva este sa stai langa el si sa stii ca nu va fi niciodata al tau.
Gelozia nu e lipsa de incredere e frica de a pierde pe cine iubesti…
Nu plange ca s-a terminat ci zambeste c-ai scapat
Prietenii ramân prieteni. Cei care nu ramân … înseamna ca n-au fost...
Deseori zambetul celui care sufera e mai trist si dureros decat lacrimile celor ce plang!
Nimeni nu poate trai fara prieteni...dar eu am sa incerc.
Ti-as da inima mea, dar a suferit prea mult, ti-as da viata mea dar trebuie sa mearga inainte, ti-as da totul dar e prea tarziu caci s-a terminat
Nu am bani de status….i’am cheltuit:-D :-P
DorUl e f0cuL iN care Ard spEranTele, d0riNteLe,dUrerIle,IaR cEnuSa cE raManE rePreZinTa aMinTiriLe.
Nimeni in lumea asta nu merita lacrimile tale, iar cel ce le merita nu te face nici o data sa pling.
ma pL1kt1s3sK''':-(
0 s3/cunDa a6 vr3a sa t3 p1v3sk,sa-t1 va^d 0ch11 tr'16ti de dor'Ul m3; u 6h m1'ar f1 d3ajunS.
Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar ca ti-am spus toate astea printre lacrimi
Cu тiмpu` am învăтaт să тac, să ƒac cu тiмpu` am învăтaт să тac si să bag la cap тøт тiмpul cu capu` sus si pяiviяea dяeapтă, niciødaтă nu sтii ce тe asтeapтă •
Am cautat fericirea:-) pe marte. Si iubirea pe pamant. Dar ele erau impreuna.Aiki p`aproape:-)
* m-aI UiTat INtr-o CLiPa Nu Te-a dUrUt DeLok.Eu SUfAr iN NesTiRe sI TraIesk Din AmInTiRe [...]
ZimBesQ mereU glUmesQ mereU, dar cei in sUfletUl meU doar eU stiu*((
`Desi Traim In Alb Negruu.; x Nu ne imPiedica nimic sa vis'am in Cul0ri("
Suntem o generatie care pe net ne iubim...dar pe strada nici nu ne salutam!
.●๋•"Uneori trebuie sa dai`[on the phone Delete la Trecut...[straight face]... Refresh` la Prezent si Next la Viitor!"[blushing]`.●๋•
totUl se rez0lva de la siNe^/
Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si adoram pe cei ce ne ignora, pacat ca ranim pe cei ce ne iubesc si iubim pe cei ce ne ranesc
">Mereu vei cauta la o alta Ea. Ceea ce adorai la mine candva'
Prea multe greseli in prea putin timp.
. Chiar crezi ca ma afecteaza!?`Zambesc din nou`. asta`i tot ce conteaza`.
De Azi Am Un Singur Scop! Sa Pun Fericirea Mea Pe Primul Loc!
`Voi JucA DuR... ChIaR ` Daca ` MhA vA DuReA
Si ce usor e sa zambesti`) • Cand c3i din j0ur iti sInt alaTu'ri.]
Faza cea mai dureroasa atunci cand suferi e ca singura persoana care te poate consola e aceeasi persoana dupa care plangi.
sper s iti placa

__SuNt Si Do0LsH3 si AmArA D3PiNde D3 VrAjEaLa suCaRiMe si TaLeNt dobor orice ClAsAm3Nt DiAmAnT Ad3VarAt eXeMpLaR UnIcAt__

FeThElE BuNe SnT FaKuThE Din ZaHar Ji duLcEata____DaP Mah___Da Yo SnT FaKuThA DiN AnGeLli Ji GhEata___

aHh! pwPaMai P3 gURiTzZa Ca Sa fYm pEr3cHe FiTzZa:X:X.Eu Am bUZ3 cRiMiNaL3 Kn3 Ma SarUTa M0Ar3 uN BaIAt M-a sArUtAt 7 zIl3 A oFtAt:X:X:X:X

***{sKuMpA ShY dOtAtA>kEa mAy tAlEnTaTa fAtA>de multzZy YnVyDyAtA>>sHy De SmEkErY ReSpEkTaTa)"***

Nu` Sunt` Frumusete` Mare` Am` Putin` Din` Fiecare`.
Suntt` InGeR` In` PreZeNtZzA` Si` Demon` iN` ESeNtZzA`.

…[:X]`! daca as` fhi` o pisicuta` as` iubi un motanel`[]~`[:X]`! dar eu sunt` o fetita si` iubesc` un baietel`![]`!

chiar daca EL nO sa-mi spuna ~~nOapte buna~~…Sau pe strada ~~buna~~….Am prietene care ma suna, sa-mi spuna…. Sora mea esti de 1000.000 de ori mai bOna …Decat aia pe care o suna:X

Nu Sunt ReAh Sunt JmEcHeRiTa.Sh StYu Sa Ma fAk IuBiThA...HaI sa FaCeM O U InCeRcArE Sa VeDeM KrE P` KrE...

sunt o blonda fitoasa si nu ma aseaman cu nicci o bruneta falsa

[?]. oricat vor unii. Nu Ne Despartim. Oricat spun altii. noi Ne iubim. AzI Ne Certam ca asa E Dragostea. Maine. Soarta Ne Va Impaca. [?]
Am invatat k nu trebuie sa lupti pentru un baiat daca el nu e dispus sa lupte pentru tine!
tu esti al me`u, eu sun`t a ta nu ne vo`m desparti nic`i odata
inviat`a orice sa`r intampla!

azi nu ma vei uita
maine nu ma vei saruta
dc?
pentru ca nu mai sunt a ta:X:X:X:X:X
Poarta`te frumos cu ea`. E prea mik si nu stie ce` vrea. Spune`i `Da` cand ea spune `Nu`. Cand zambeste. Zambeste`i si tu. Cand greseste nu o certa. Ptr k`i mik si ea si nu stie ce` vreaaa.

FyTzE GeSTuRyY sH tUpEu asta E taLEntUL meu Pe EcRaN dA FOarTE bN o PRInteSA ajEA cA mN sTyu Sa'N vaRT toTUl pE loK doBOr pRosTY dinTR'uN fOk sunt FEtyta smeCHErita Hai fA paSI sH guRA mik

HoTaRaStEtE oDaTa cE ToT STaI sa Te gAnDeSTi? CreZI cA Ai sa FaCI o CrImA DaCa-Mi SpUi Ca Ma iUbEsTi?

Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape…

~!~ Respectul E Ceea Ce Faci Si O Faci Bine, Tu Ma Barfesti Pe Mine Deci Eu Din Respect Ma Pis Pe Tine ~!~ TzyNe MynTe 5 KuVynTe.: NU MAY SUNT KA INAINTE…!

E Fatha Care Te`a RaniTh Cand a Plecath. ~Dar e fAtha Care Te`a UByth Cum N`ai Visath []~[

2 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Si daca iti dau marfa ce o sa faci cu ea? Dai mita si treci la vama?

| myhay181 a răspuns:

Buna! http://www.statusuri.ro/statusuri-noi.html ai aici cate statusuri iti doreste inimioara.