| Roxidd19 a întrebat:

Hei! Am avut o gaura in ureche facuta anul trecut dar s-a astupat. Acum as vrea sa imi fac iar o alta gaura si m-am gandit s-o fac in acelasi loc. Cu ce s-o fac: Ac, Cercel{medicinal} sau sa o fac la salon?

3 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Bună
cel mai bine e să mergi la un salon aşa eviţi să ţi se infecteze, sau ştiu eu, aşa că sfatul meu e să mergi la salon!
baftăă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare mai ok cu cercel medical. Fierbi cercelul respectiv in apa si dezinfectezi locul.
Si tot ce trebuie sa faci e sa apesi foarte tare pentru prima data si ai trecut orintr-un strat, aici vei fin intr-un fel inautru si mai trebuie sa mai apesi inca o data foarte tare ca sa iasa pe cealalta parte. Si gata, il inchizi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la salon si pune un cercel medicinal prima data.