| love3372 a întrebat:

Hei! happy
Am de facut un afis in care trebuie sa reprezint autoritatea.
Ma puteti ajuta cu o idee? happy
Ma refer la desen.
Multumesc pentru. ajutor >; dd

Răspuns Câştigător
| Georgy98 a răspuns:

Poti desena un elev care este certat de profesor deoarece acesta a tras de par o colega ( in acest caz este ilustrata autoritatea, adica profesorul are autoritate asupra elevului)nu trebuie neaparat sa desenezi ceea ce iti spun eu poti sa incerci si cu ideile tale propriihappy te poti folosi si de net (google-imagine) ca sa te inspiri! Succes♥!