| Emilyaa a întrebat:

Hei! Am nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa-mi sterg contul de Facebook... Dar nu prea reusesc. La dezactivare jos la ultima propozitie scrie : Reactiveaza-mi contul peste 7-. zile! Dar am bifat acolo si am dat 7 zile. Vreau sa-l sterg de tot. Sa nu-l mai am. happy Ma poate ajuta cineva, va rog mult! Funda!

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Din câte am înțeles, nu se mai poate. Doar dezactivat temporar...
Totuși, încearcă așa:
https://mariuscucu.ro/cum-sterg-contul-facebook/

| ElenaCosmina1999 a răspuns:

Pai dezactiveazal si nu bifa sa ti.l reactiveze, dupa ce ai sters contul nu mai intra pe el deoarece daca intri iar pe el contul se reactiveaza