| fashiongirl97 a întrebat:

Hei:*am o intrebare adresata in special baietilor. ce calitati ar trebui sa aiba o fata ca sa va indragostiti de ea? cum ar trebui sa arate si sa se imbrace?

2 răspunsuri:
| KaRa23S a răspuns:

Fiecare are gusturi aparte. Tu imbracate cum iti place dar vezi sa nu arati ca o persoana in varsta sau ca un copil. Cine se va potrivi gustului tau te va place automat. Oricum tu stii cu ce iti sta bine si cu ce nu. Un baiat poate sa se indragosteasca de fata ta pe care nu poti sa o schimbi decat cu multe operatii si mai apoi de caracter.

| spiridusuanonim a răspuns:

Sunt de acord cu desire23betty
fiecare baiat are un anume gust la cum te imbraci, si nu doar hainele conteaza conteza foarte mult comportamentul tau... trebuie sa fi feminina trebuie sa fi tu insuti...