| Flooo a întrebat:

Hei! Asta e o intrebare adresata baietilorhappy. S-a intamplat sa va placa sau sa va indragostiti de o fata, in timp ce erati cu o alta? Ce ati facut?

Răspuns Câştigător
| Anca4747 a răspuns:

Ei bine, eu sunt fata, dar varul meu a patit acelasi lucru. Mai intai a incercat sa isi dea seama si daca si cealalta fata il place, iar apoi s-a despartit de prietena lui si s-a combinat cu cealalta laughing L-am intrebat de ce a facut asta si mi-a raspuns ca daca ar fi iubit-o cu adevarat pe prima nu s-ar mai fi indragostit de altcineva.

Sper ca te-am ajutat big grin

0 răspunsuri:
Întrebări recente