| Stefan_Alexandra_1997 a întrebat:

Hei! Am o intrebare: ce ar putea sa insemne lysmtyamgamlmsmhmfaein? Sunt initialele cuvintelor dintr-o propozitie in engleza, pe care nu prea pot sa o deslusesc. Va rog sa ma ajutati daca stiti macar putin ea happy.

2 răspunsuri:
| Garfield_Mario_2000 a răspuns:

Let you smile my tube yes a man gulp a man lion man laught man she man he man fart an eight in nose

| Garfield_Mario_2000 a răspuns (pentru Garfield_Mario_2000):

Lasate sa zambesti tubul meu da un om inghite un om leu om rade om ea om part un 8 in nas