| pitikaaaa a întrebat:

Hei.Am o intrebare legata de paranormallaughingcam ciudat noh?
Bun deci cum spuneam:1. Ce credeti(ce parere aveti) despre paranormal/spiritism?
2.Vi s`a intamplat ceva iesit din comun(ceva paranormal)?
Deci in concluzie vreau sa aflu parerile voastre despre paranormal/spiritism/spirite/fantome sau chiar fenomene care le-ati trait ceva ciudatbig grin

5 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Pe mine ma atrag lucrurile astea. M-i s-a intamplat un lucru ciudat la bunici. Avem 2 case in curte o casa nu prea locuim in ea si m-am gand intr-o seara sa dorm singura in casa aia. M-am pus in pat si peste 10 min am auzit ca fugea cineva si deschidea o usa.am stat putin linistita apoi ma cuprins asa un fior si m-am ridicat in fundcand m-am ridicat s-a auzit putina liniste apoi s-a auzit iar cineva fugea spre me si deschidea o usa(in casa respectiva sunt 3 camere si vreo 5 usihee heesau 7)apoi xcand am auzit am fugit repede am aprins becu si sa linistit zgomotul acela. Apoi am tulito in cealalta casa n-am mai stat acolohee hee

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Am citit acum vreo.doua zile maxim ca in ultima vreme se nasc din ce in ce mai multi copii care au in ei "paranormalul", mai exact, puteri ciudate. Ei se numesc "Copii indigo". Ei stiu dinainte sa vada cine suna la usa sau inainte sa raspunda, cine e la telefon.Eu una cred big grin.

| LetsPutASmileOnYourFace a răspuns (pentru TiinutsS:╳DiiiD):

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA, ei pot sa vada cine suna la usa inainta sa raspunda, cine e la telefon?! Buna ziua TiinutsS, ai onoare sa vorbesti cu nul dintre copii Indigo. Copii Indigo nu sunt cea ce crezi tu, nu vreau sa te insult sau ceva, dar mai documenteaza-te. Avem "puteri" indradevar, dar hai sa le numim " daruri ". Nu putem vedea in viitor si cu siguranta nu pot sa spun cine o sa ma sune, nu sunt medium draga mea! laughing In schimb pot sa fac schimb de energia sau chiar sa o " fur ", pot cominuca foarte usor cu animalele, daca ma enervez pot sparge pahare fara sa le ating. Da, stiu ca nu o sa crezi pentru ca suna ireal ultima parte cu paharele, dar e mai complicat de explicat... Ideea e ca noi avem o AURA mai aparte, una albastra numita " chakra ", chakra noastra e mult mai dezoltata decat al unu-i om obisnuit de aceea cand ura se aduna in noi avem un intact foarte puternic asupra unu-i obiect de material usor, cum ar fi sticla. Oke, whatever, si nu mai este " Eu una cred" asta chiar exista, este doar o mutatie genetica foarte ciudata, ADN-ul este schimbat si aura, cam atat, e demonstrat stintific caci copii Indigo si cei de Crisal, exista. Peace!

| FeTTiza a răspuns:

Eu sincer cred in astfel de lucruri dar nu mi s-a intamplat nimic neobistnuit care sa intre in categoria paranormal... dar crezi ce vreihappyTe pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici afli de obicei tot...eu am aflat id-ul lui lady gaga http://www.youtube.com/vaidavlad21 si chiar cred ca vei afla si asta