| Mirunika123 a întrebat:

Hei! Am o pagina de facebook pe nume ~ Totul pentru fete ~. Caut admine foarte active, cu experienta. Lasati raspunsurile, iar apoi vom vorbi pe mess. Contactati pisipufos@yahoo.com.
happy

5 răspunsuri:
| AnaAmalia31 a răspuns:

As vrea sa fiu admina. Sunt foarte activa. Dar nu imi merge mess-ul, putem vorbi aici? :3

| Mirunika123 explică (pentru AnaAmalia31):

O sa trebuiasca sa rasounzi la niste intrebari.
1.Cum te cheama?
2.Cati ani ai?
3.De unde esti?
4.Mai ai si alte pagini? Cate? Cate likeuri au?
5.Esti buna la scris statusuri si povesti?
6.o sa trebuiasca sa editezi o poza si sa scrii numele pagini. Poza o cauti tu pe net. O pui pe wallul pagini si apoi daca imi place, te pun admina azi si maine. Daca esti activa, te pun admina de tot.

| AnaAmalia31 a răspuns (pentru Mirunika123):

1. Amalia happy
2. 13 ani happy
3. Bucuresti
4. Am mai lucrat la niste pagini cu 1000 de like-uri, dar nu prea erau active, iar eu postam foarte multe poze, asa ca am decis sa numai ma chinui big grin. Acum mai sunt admina la o pagina, dar am mult timp si mai am timp si de alte pagini happy
5. Dap love struck Am scris foarte multe povesti care au fost apreciate! happy
6. Ok, dar te rog sa-mi dai link cu pagina, ca sa nu cumva sa incurc happy

| NicoBico12 a răspuns (pentru AnaAmalia31):

Nicola.
12 ani.
Bucuresti.
Am cam 4 dar unele nu le prea folosesc dar am foarte mult timp la dispozitie.
Povestile mele sunt in lucru deoarece le scriu eu nu le iau de pe net(originale), iar la statusuri ma pricep de minune.
Okk sper sa ti placa poza mea!

| unknownn a răspuns:

Si ce postezi acolo? Poze cu pu*e cat mai mari?