| Oanagaaga a întrebat:

Hei!
Am o problema. Am o relatie de câteva luni, dar încă nu am avut contact sexual (eu inca fiind virgină la 19 ani). Ideea e ca atunci când ne sarutam ma umezesc destul de tare, uneori imi ud chiar si pantalonii si e foarte nasol pentru mine, ma simt foarte nașpa. Am incercat sa mai stopez saruturile, însă el ma cam preseazălaughing, uneori incerc chiar sa ma gandesc la altceva, doar ca sa ma detașez de această situație. Cum pot sa pățesc asta doar de la niste saruturi(îndelungate, ce-i drept)? Ce as putea face in legatura cu asta? As putea face ceva sa diminuez această secretie?
Oare el se regăsește în aceeași situație?laughing E posibil sa ejaculeze in timpul asta? Pentru ca uneori respira foarte greu si are o privire diferită. Scuzati-mi intrebarea natanga, nu am mai avut parte de astfel de experiențe și doar am nevoie de niste sfaturi prietenestihee hee.

2 răspunsuri:
| tzionut a răspuns:

Oana draga exista zilnice ce pot absorbi excesul de umiditate. De diminuat nu prea ai cum. Si da e posibil sa se regaseasca in aceeasi situatie (iti poti da seama doar daca bani mana la el in pantaloni, dar fiind virgina nu o sa faci asa ceva). Si e normal sa te exciti daca esti atrasa de partener.
Mai ai nevoie si de alte sfaturi?

| DeeaDeea94 a răspuns:

Oricum să te păstrezi așa până după căsătoria religioasă, ca să nu regreți, păstreasă-te curată e ceva frumos...să nu te trezesti la urmă că te părăseste, fii unică pentru viitorul tău soț, nu face ceva ce poți regreta în următoarea secunda