| cristinamnt a întrebat:

Hei,am o problema.În școala la mine,în săptămâna altfel,se organizează o excursie la multe in care as vrea sa merg.
Ideea e ca fetele de la mine din clasa cu care ma înțeleg eu cel mai bine aun participat luna trecuta la un proiect și drept rasplata au fost intr-o excursie la munte,intr-o zona diferita de cea unde vom merge.Și fiindca au fost luna trecuta în excursie,nu mai vor și de data aceasta(deși excursia e în noiembrie ).
Întrebarea mea este:sa merg în excursie fără ele și sa risc sa stau singura, sau a stau acasă?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Mergi si distreaza-te. Nu trebuie sa stai legata de anumite persoane. Sunt sigura ca o sa ai cu cine sa stai.