| alexandrasorescu a întrebat:

Va rog sa nu râdeți de mine! În curând o sa merg la munte cu bunica și mătușa mea și o sa merg fără părinții mei. Data trecuta când am mers am plecat acasă fiindcă mi-a fost foarte dor de ei. Acum trebuie sa stau doua săptămâni și ar trebui sa stau pentru ca n-am cu cine sa stau acasă. Eu nu prea am stat despărțită de părinții mei decât o data când am mers la munte dar am plecat ca mi s-a făcut dor de ei. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Anonimul224 a răspuns:

Du-te distreaza-te! Inteleg ca o sa.ti fie foarte dor de ei dar puteti face videochat astfel veti putea vorbi mereu!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Au nevoile personale de aia te trimit la munte. Isi aduc aminte de viata tineretii

| alexandrasorescu explică (pentru mgtow):

Am zis ca nu am cu cine sta acasă! Nu te mai lega de ce fac părinții mei, ca nu e treaba ta.

| Adry05 a răspuns:

Daca te tii ocupata si te simti bine cu rudele alea n-o sate ia doru. Si eu aveam problema asta cand eram mica laughing) mi-a trecut cand am crescut.

| sofisis a răspuns:

Daca ai peste 6-7 ani, e stupid sa nu poti sta fara parintii tai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cati ani ai? 7?
Lasa-i si pe ei daca si ei sunt plecati, si bucura-te de vacanta. Eu asta as face.

| Rd79 a răspuns:

Cati ani ai?