| JustAle a întrebat:

Hei.Am pierce in buric de aproape 7 luni,presupun ca s-a vindecat. As vrea sa il schimb,dar problema este ca pierce-ul pe care l-am cumparat,are tija un pic mai subtire decat tija de la cel din buric. Credeti ca sunt sanse sa se astupe gaura pe forma tijei, sau daca s-a vindecat nu am probleme?

1 răspuns:
| Popescu_Denisa_1997_IeN8 a răspuns:

Nu o sa ai probleme, insa sa ai grija! Daca esti mai sensibila si bagi orice tinichea te poti infecta chiar daca au trecut 7 luni. Pupici :*