| ZambetPierdut a întrebat:

Hei. Am si eu o problema legata de sani, de la un timp simt la sanul drept ca o galca micuta care tot se misca daca pun mana si mie tare teama sa nu am cancer la san, din cate stiu eu nu toate nodulele sunt cancerigene si am inteles ca daca se misca e bine. Precizez ca la celalalt san simt tot asa dar se simte ca ar fi mai mic. Am 15 ani si mi-e frica sa merg la doctor sau nu stiu cum sa-i spun mamei... este ceva grav? si ce fel de tratamente sunt pentru astfel de chestii? Am nevoie de ajutorul vostru pentru ca sunt foarte speriata x_x.

1 răspuns:
| djmaxtor007 a răspuns:

Off, fetita draga, e cam tragic, dar nu te speria, poate sa fie din trei cauze : 1. fie esti insarcinata 2. fie ai cancer la san :( 3. fie stresul ti-a modificat celulele corpului si de asta simti tu ce simti la san... analizeaza bine ce iti zic, fii sigura ca e una din cele trei variante - si daca e a treia iti recomand sa te relaxezi, sa incepi sa meditezi, sa zambesti, uite aici ceva frumos http://www.youtube.com/watch?v=7uuqTTnC1rs si asa va trece hehe nici nu-ti dai seama - Ok, stai calma, totul va fi bine! :X :*>:D