| FlorinMarius123 a întrebat:

Hei, am vrut sa va intreb cum pot sa renunt la atata sensibilitate. amicului meu cel mai bun nu ii pasa ca s-a despartit de ea, si a rupt orice legatura... dar eu, eu sunt cel de care se desparte fata. si ma enerveaza ca eu inca incerc sa ma impac cu ea si ma fac de ras mai mult. ce sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

de ce te faci de râs, că încă ții la ea? în cazul tău încă există sentimente, luptă pentru relația asta, dacă poți.

| Bertan a răspuns:

Daca e tine cu adevarat la tine inseamna ca merita sa lupti pentru ea! Daca nu tine la tine si ar trebui sa iti dai seama de asta, daca tine sau nu la tine! Cel mai corect ar fi sa nu te mai doara de ea nici in... daca ei nu ii pasa de tine! Daca ii pasa de tine cu adevarat demonstreazai ca esti in stare sa faci orice pentru ea! Bafta cu fata!