| Enache_Bogdan_1906 a întrebat:

Eu si fosta mea ne holbam unul la celalalt (nu exagerez laughing ), ne zambim, vorbim, etc.

Mie imi place de ea deoarece inca o consider o fata uimitoare.

M-am despărţit de ea pentru ca nu a vrut sa iasa o lunga perioada de timp, sa incerc sa ma impac cu ea?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu, continua sa te holbezi la ea!

| R0R0 a răspuns:

Bineinteles.
Grabeste-te,pana nu ti-o ia altul inainte!winking

| Florentina9210 a răspuns:

Daca o consideri o fata ''uimitoare'', de ce te-ai despartit de ea? Doar prin simplu motiv ca nu a vrut sa iasa o perioada?

| kandaraki a răspuns:

Sau esti prost sau te prefaci. Cum adica v-ati despartit fiindca nu a vrut sa iasa o perioada lunga de timp? pai erati sau nu impreuna? iar acum ca va holbati ca doi prosti unul la altul arata cat de incopetenti sunteti!

| Alexutza1712 a răspuns:

1. Poti sa te holbezi la ea la cat de uimitoare e cand tine de mana pe altul si se saruta cu el.
2. Poti sa te holbezi la cat e de uimitoare atunci cand te vei tine tu de mana cu ea si dupa ce va veti saruta.
3. Poti sa te holbezi la ea de afara pentru ca nu a vrut sa iasa cu tine o perioada.

Alegerea iti apartine.