| DeniiAleee a întrebat:

Hei! As avea si eu o intrebare [pentru fete]... Azi sunt la prima zi de menstruatie [mi-a venit foarte putin ], iar maine as vrea sa merg la strand [tin sa mentionez ca este un bazin cu apa calduta si restul cu apa rece]. Exista vreun pericol daca ma bag in cea calduta?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e chiar recomandat sa intri in piscina in primele zile de ciclu, eu nu as risca sa fiu in locul tau

| Adda0a0 a răspuns:

Atunci cand esti pe ciclu poti lua mult mai usor anumiti microbi din apa. si banuiesc ca vei folosi o.b-uri, nu?
ai grija!