| anamariaa345 a întrebat:

Este o întrebare pentru fete. Am 13 ani si nu mi-a mai venit de aproape de 6 luni, voi ati pățit vreodată asta? Credeți că ar trebui sa merg neaparat la un doctor?
Menționez, am menstruație de 3 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Am mai auzit fete care au patit asa, recomand o vizita la ecograf sa se uite la ovarele tale

| anamariaa345 explică (pentru Yurisa):

Nu stiu, dar pot spune sigur ca nu se pune problema ca sunt gravidă cum mai este zis pe aici...Wtf, am 13 ani?‍♀️?

| Yurisa a răspuns (pentru anamariaa345):

Ecograful nu e doar pentru gravide, e si pentru cei cu probleme ca tine, cu chisturi, cu rinichi

| anamariaa345 explică (pentru Yurisa):

Da stiu, dar nu m-am referit la raspunsul tău

| Yurisa a răspuns (pentru anamariaa345):

Imi arată că mi-ai răspuns mie.

| anamariaa345 explică (pentru Yurisa):

Ti-am raspuns tie...Dar am batut apropouri la ceilalți, am si zis "cum mai este zis pe aici"

| BoBoAlin a răspuns:

O să avem un nepoțel! :*

| anamariaa345 explică (pentru BoBoAlin):

Ba nu o sa avem niciun nepoțel?‍♀️?‍♀️?

| BoBoAlin a răspuns:

Și dacă ai 13 ani, ce? happy Mergi la doctor pentru a sta tu cu inima impăcatăwinking

| ionutB0090987 a răspuns:

Dacă ai întreținut relații sexuale ești însărcinată =)

| anamariaa345 explică (pentru ionutB0090987):

Nu am întreținut?‍♀️?