| andrabateman887 a întrebat:

Hei. As vrea sa-mi faceti o mica critica la cartea: https://www.wattpad.com/story/100876687-mort-si-fericit
Nu este nevoie sa o cititi pe toata, 1/2 capitole sunt suficiente. ❤
Nu ma supar daca critica va fi negativa, dar vreau sa si argumentati de ce este asa.

Răspuns Câştigător
| meagainxd a răspuns:

Buna Andra, citind primele 2 capitole am realizat ca ai un talent aparte in a scrie carti. De asemenea imi place foarte mult limbajul pe care il folosesti si faptul ca dispui de o expresivitate aparte. Nu stiu cati ani ai insa ai o gandire foarte matura si asta este un lucru bun. Iti doresc mult success in scrierea urmatoarelor carti si sper ca vor fi la fel de interesante! Keep going with the good work. ❤

| andrabateman887 explică (pentru meagainxd):

Multumesc foarte mult. Puteam sa pun pariu ca va fi o parere gen: "Du-te si omoara-te, asta e cea mai nasoala carte." Daca te intereseaza, am 14 ani happy

1 răspuns: