| Reginamodeiiii a întrebat:

Hei. As vrea sa va mai pun o intrebare ca cea anterioara.
Deci, mie imi place mult de un baiat. Se joaca cu mine, are grija de mine, vorbeste cu mine, ne cunoastem de 4 ani si stiu totul despre el, mai putin daca ma place. Il surprind uitandu-se la mine, ma face vaca, idioata bineinteles in gluma. laughing
Nu stiu daca ma place si credeti ca o sa imi spuna el? Sau sa ii spun eu?
Dau funda! happy love struck

Răspuns Câştigător
| Happyjump a răspuns:

Cred ca simte ceva pentru tine, are grija de tine, glumiti, vorbiti mai bine nu-i spune asa direct e posibil sa stricați prietenia, mai bine lasa-l pe el sa-ti spună, dar totuși arata-i ca-l placi poate putin timid.

1 răspuns:
| Fanu23 a răspuns:

Pai te poti da la el si daca te intreaba daca il placi il intrebi la fel si daca te place. asta e laughing