| AlexandraApintiliesei a întrebat:

Hei azi am ascultat o melodie ceva cu. Hey Mona Lisa lisa " Stiti cumva cu se numeste?

Răspuns Câştigător
| Lixlix a răspuns:

Da,Loredana Groza: Mona Lisa
http://www.youtube.com/watch?v=jOvfVfBgRbo

9 răspunsuri:
| Lockon a răspuns:

Panic! At The Disco: The Ballad Of Mona Lisa

http://www.youtube.com/watch?v=gOgpdp3lP8M

Cred ca la asta te refereai.o zi buna in continuare! :*

| Holocaust a răspuns (pentru Lockon):

Hey! Asta vroiam eu sa scriu! phbbbbt Totusi, nu ma astept sa fie ea rocker acum.

| AndutzaAndu a răspuns (pentru Holocaust):

Si eu tot la piesa aia ma gandeam. laughing)

| Holocaust a răspuns (pentru AndutzaAndu):

Mintile luminate gandesc la fel! cool

| AndutzaAndu a răspuns (pentru Holocaust):

Corect spus. smug

| Lockon a răspuns (pentru Holocaust):

Si,nu,nu sunt rocker...doar stiu sa ascult muzica buna tongue Dar, cum ai spus tu... mintile luminate gandesc la fel smug

| Holocaust a răspuns (pentru Lockon):

Nu esti in proportie 100%, dar esti din moment ce ai ascultat piesa aia smug
Acum, nici eu nu ascult doar rock...dar se pare ca am avut dreptate.Ea chiar NU e rocker.Nici macar...un fass mic broken heart

| Lockon a răspuns (pentru Holocaust):

Din pacate, intr-adevar ea nu e rocker absolut deloc...dar poate a vrut sa-mi dea mie fundita si i-a alunecat mana cu mouse-ul, astfel incat i-a dat lui fundita rolling on the floor cine stie?laughing

| Holocaust a răspuns (pentru Lockon):

Cred ca i-a alunecat mana.Asta ar explica cel mai bine situatia :]]
Eu n-am auzit in viata mea piesa aia, dar nici n-o s-o ascult acum.D: