| naaki887 a întrebat:

Hei, azi mi-am luat un pumn in gura si mi-am spart ambele buze, maine am intalnire, ce pot sa fac sa mi se dezumfle buza mai repede in afara de gheata? pe bune

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Salut. Din pacate nu prea ai ce sa faci, la tine nu e o inflamatie, a fost o rana deschisa, e imposibil sa te recuperezi intr-o zi de la asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu compresa de ceai de galbenele concentrat si frunza de patlagina, aplicata intreaga noapte.Mai dezumfla dar nu complet intr-o singura zi.