| anonim_4396 a întrebat:

Parul poate creste pe cicalacatrice? Am primit azi un pumn in gura de mi s-a spart buza si o mica parte sub nas si vreau sa stiu daca imi mai creste mustata. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Depinde. Eu am o cicatrice sub spranceana. De 20 de ani nu creste un firicel pe zona aceea. Depinde de intensitatea loviturii. Poate ai noroc si nu ramai cu cicatrice totusi.

2 răspunsuri:
| dani2404 a răspuns:

Se regenereaza si o sa-ti creasca.

| anonim_4396 explică (pentru dani2404):

Chestia este ca e aproape gaura, ce coi nebuni ham la scoala happy