| mataiibine a întrebat:

Hei baieti happy ce cadouri v-ati dori de la fete de craciun? >:

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa devin nemuritor happy

| kiv1990 a răspuns:

Mie mi-ar conveni fata singura
ca ma intilnesc cu ea de o luna si jumatate si inca nimic

| JohnnyWylde a răspuns:

Chiar e nevoie sa-ti raspund?

| Iliutz a răspuns:

Un core i7 laughing

| JustPaly a răspuns:

De la toate fete cate un pupic si 50 de lei o sa devin bogatlaughing

| Ade3334 a răspuns:

Cadou prietenului? ma aflu in aceeasi situatie ca si tine. de ziua lui i-am cumparat un parfum, iar cand a fost ziua lui de nume i-am facut cadou un pandantiv. o placuta/tablita (daca stii la ce ma refer) si am gravat initialele noastre pe ea si o poarta in fiecare zi :3 Acum se apropie Craciunul si nu mai am idei.