| ProjectJackpot a întrebat:

Ce cadouri v-ati dori de craciun?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pe Mos Craciun.Sa stam la o vorba asa ca intre un mit si un mit in devenirelaughing

| Silvia a răspuns:

Gata, îmi schimb cadoul. 3 tipi sexoşi vreaubatting eyelashes.

| carminaburana43 a răspuns:

Sa stiu caci copiii mei si nepotii si stranepotii vor trai bine si sanatosi pina la adinci batrineti.

| JuLien a răspuns:

Un ceas.sau un laptopbig grin

| Crisstina a răspuns:

Sa devin Poker Star! laughinglaughing

| astro5 a răspuns:

Un psp

| Beatrice a răspuns:

Un telefon mobil sigh
Desigur unul mai avansat big grin

| xoxxxoooxo a răspuns:

Un laptop, un Samsung galaxy, 5 perechi de conversi, cizme din piele intoarsabig grin, in fine...multe haine.
Eu iti zic in varianta "sau"rolling on the floor

| Ramooon a răspuns:

O Vacanta la munte, sa stau la caldura unui semineu si sa citesc o carte buna in timp ce beau ciocolata caldatongue asta ar fi perfect, daca mai este si mister right pe acolo cu atat mai bine laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peace, love!