| anonim_4396 a întrebat:

Hei, buna.happy Am 13 ani si as vrea sa devin reprezentant Avon sau Lady's. Intrebarile mele sunt:

1.Pot deveni reprezentant la 13 ani?

2.La ce credeti ca e mai convenabil sa fiu reprezentant...la Avon sau la Lady's?

3.Imi puteti da detalii despre ce trebuie sa fac ca reprezentant?

4.Am auzit ca daca strangi o anumita suma de bani nu stiu ce iti da..Ma puteti lamuri? Multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| Ioonela a răspuns:

Nu poti deveni reprezentant deoarece trebuie sa ai 18 ani, insa poate sa fie unul dintre parintii tai reprezentant dar te ocupi tu de comenzi, etc.

9 răspunsuri:
| megamix112 a răspuns:

Nu ai buletin.Nu te poti angaja nicaieri.

| Thunderwave_Adriana_1986 a răspuns:

Inscrieri reprezenanti AVON aici -> http://mad.ly/signups/115664/join

| Girl555 a răspuns:

Buna doresti sa devii reprezentant Avon? comanzi confortabil din fata calculatorului si primesti produsele intr-un timp scurt, nu este nevoie sa ai sub 18 ani, poti face acest lucru si dupa un cnp doar "al unui parinte, sau cineva care are peste 18 ani " participi la "ora de frumusete" si afli tot ce e nou in domeniu, primesti premii gratuite si beneficiezi de avantajele oferite de Avon, Produse Avon cu pana la 40% discount si multe alte premii gratuite, daca doresti mai multe informatii contactati-ma : camitzii26@yahoo.com

| ButterflyM95 a răspuns:

Heey:*!
Mai vrei sa devii reprezentant Avon? Sau Ladys?
Nu este o responsabilitate,daca nu ai comenzi,nu comanzi si gata,sau daca vrei, poti renunta oricand, nu conteaza varsta.
Te astept cu un sms.Te pupiicc:*:*

| Tatiana1098 a răspuns:

1.Nu pentru ca nu ai 18 ani dar poti vorbi cu unul din parintii sa te inscrii p numele lui
2.Eu cred ca Avon pentru ca toata lumea comanda de la Avon este o firma mai renumita...
3.In primul rand trebuie sa strangi comanda de 120 lei daca ai mai putin trebuie sa platesti o taxa de 8, 5 lei parca.
4. Da in primele 4 campanii de cand te inscrii primesti anumite cadouri si dupa aceea poti indeplini programele motivationale si ei primi si de acolo cate ceva... Te astept cu drag in echipa Avon. Daca inca vrei si nu ai gasit da-mi un mesaj.

| Ellly23 a răspuns:

Buna!
Eu am sunt reprezentant avon, asa ca iti pot da mai multe detalii.
1. La 13 ani, nu. Dar te poti inscrie pe numele unui parinte si sa te ocupi tu de comenzi.( asa am procedat si eu).
2.La Lady's nu stiu cum e, insa iti pot spune ca la avon e destul de convenabil pentru ca vei avea discount. ( cu cat comanda e mai mare, cu atat discauntul va fi mai mare).
3. Pai..in primul rand trebuie sa strangi comenzi, sa le plasezi( asta se poate face online), si sa le platesti.
4. Da. Primesti cadouri. La prima comanda iti da un set "Planet Spa", la a2a un parfum si la a3a unceas happy.
Te poti inscrie singura, pe net..insa nu iti recomand. Mai bine te inscrii la un lider pentru ca daca vei avea o problema sau vreo nelamurire te poate ajuta.
Daca vrei iti fac legatura cu liderul meu. Lasa-mi id-ul tau intr-un mesaj si vorbim. big hug

| alexcoca11 a răspuns:

Daca vrei mai multe detalii sunama la 0745529912

| scutelnictatiana a răspuns (pentru alexcoca11):

Acest numar nici nu exista

| alexandra_5530 a răspuns:

Adevarat ca trebuie sa ai 18 ani pentru a devenii rep avon! daca sunt de acord parintii tai eu te pot inscrie! da-mi un mail la alexa16_alexa@yahoo.com