| Katespunemadroghezcuorbit a întrebat:

Hei. Buna! As fii vrut si eu niste tunsori in scari, cu parul tuns pana la ureche filat, si in jos sa fie lung pana la mijloc.Intelegeti voi ce vreau sa spun, nu prea ma pricep la descrierilaughing. Acelea gen emo.

Răspuns Câştigător
| RoseMari23 a răspuns:

Ii spui coafezei sa iti tunda calota iar pe dedesubt sa iti lase lungimea ta daca nu il ai destul de lung, iti recomand extensiile clip-on:d

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0&tx=79&ty=82

succes:*:*

1 răspuns:
| Antogirl a răspuns:

Ar trebuii sa mergi la cuafor si sa-i spui cuafezei cum doresti sa te tunda. Dar nu spune partea cu emo. Poate o sa te refuze!happyhappyhappy