| Lulu_9887 a întrebat:

Va place parul parul lung tot de o lungime? Sau tuns in scari/filat/in "V"?

Răspuns Câştigător
| Denisa444 a răspuns:

Eu am parul lung, pana la talie si e in forma de V. Imi place parul lung deoarece e super feminin. happy

11 răspunsuri:
| Carla_2571 a răspuns:

Daca esti mai rebela in scari, arata foarte bine. Daca nu lung si filat este la fel de frumos

| Lala20 a răspuns:

Mie imi place mai mult filathappy In V nu m-am tuns niciodata.cand eram mai mica eram tunsa drept dar acum nu stiu de ce dar tot pe filat optezwinking In fine mie acum imi este pana la umeri ca de 2 saptamani m-am tuns.

| inna a răspuns:

Filat.

| Turquoise a răspuns:

Buna
Lung filat love struck

| byka23 a răspuns:

Lung in scari depinde de fata, daca e rotunda, in v

| diaa a răspuns:

Heii!
Lung si drept love struck

| Tp42 a răspuns:

Cred ca este mai interesant in scari. thinking dar daca obisnuiesti sa-l prinzi, nu-l tunde in scari. happy

| norik a răspuns:

Mie una imi place foarte mult filat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In scari kiss

| Schatten a răspuns:

Mie una imi place parul drept, dar cel tuns in scari ar arata mai bine cu niste suvite gen pentru stralucire sau mai intunecate si in mai multe nuante.parerea mea.

| Misoaica a răspuns:

Parul in scari... e mai rebel...depinde de gusturile fiecaruia.