| ZuZu_3966 a întrebat:

Hei:* Buna TPU... vreau si eu statusuri noilove struck va rog... dau FUNDA:X

Răspuns Câştigător
| Daianna_3828 a răspuns:

~Nu sunt deloc modesta si ma pis pe tine, nu ma cunosti deci nu vorbi de mine.Nu poti sa ma suporti? Asta e doar treaba ta. Dar oricum, ia mai date-n **** mea.

~Visele mele se implinesc, cat bat din palme sau cat clipesc
Si-mi spui "gandesti bine", ai fi socat daca-i sti ce cred eu despre tine "
~Uita de exterior si "paseste" in interior, exteriorul e o simpla aparenta, interiorul e intru-totul o esenta.
~Fa-ti temele, suntem in mileniu 3. Fat-Frumos e la pensie, acum vrem derbedei.
~Inc-o seara incepe gratios, parfum in aer, nimeni nu sta jos. Pahare pline, agitatie si o satena care face senzatie.; x
Dar n`are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Respectul ee ceeaa ` ce primesti pentru ce faci`uh ma respecti pe mine. si eu din respect ma pisJ ` pe tinee.; x
In Fata Mea Tu Nu Ai Niciun Cuvant De Spus nu ma cunosti, Habar Nai Cine sunt tongueSpui Ca Sunt Fitoasa... Te Ascult Si Iti Spun:"Tu Chiar Crezi Ca Imi Pasa?"
Suficient de matura ca sa stiu ce vrei...suficient de copila ca sa ma prefac ca nu imi dau seama

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferenta`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste.

Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti. Dar. Sa tsi se simta lipsa imediat cum pleci. :*"
.-> dulce si secSi. Bună si rea. Ispita vietii. E femeia.
Zambetu' meu ca de copil nu se razbuna. Te face sa te simti cel mai puternic
Timpul a trecut. ne-am maturizat, ne-am schimbat. Pe zi ce trece mai mult ne-am apropiat. Azi unde e una e şi cealaltă!:X"
"In viata nu trebuie sa compari nimic, ci doar sa traiesti clipa ca si cum ar fi ultima, si sa nu te mai gandesti la trecut..."
Pt. ca nu are rost sa crezi in tot ce a fost!
Si daca sunt O copila, ce? Si daca ma enervez repede, ce? Si daca vorbesc mult si prost ce? Si daca te iubesc, ce? Oricum tu nu vei intelege
Ascunde ceva, asa ca retine! Nu stii tu modul, se joaca cu focul, se ard cu totul, e iadul locul!"
Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • si tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete •"

● Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´tSsi`0 deå peste cåp´!
Traiesc Din Fantezii, Visez La Nebunii E O Poveste` Pe Care O Stiï

Asta-i pentru noi.Pentru noptile pierdute.Pentru sticlele golite in cateva minute

Sunt acele nopti cand ne adunam cu totii, Cand radeam si glumeam pana dupa miezu' noptii.

Si când sunt cu ei. parca totul e mai bine. doar cu ei. cu prietenii mei.

Si sigur ne vom revedea. cu zâmbetul pe buze sa-mi oferi acea cafea.

Fluturi. papadie si lumina. in zbor zâmbim. ne uimim de ce-o sa

Nu i-as schimba pentru nimic!

tOtSi ma aDmiRa:X.` ptR. ca sunt cOpiL.hee hee" sh` am o Lume de vis." iaR simpla mea atinGeRe=p~.` ii dUce`n paRadiS.hee hee

Intodeauna exista 3 parti in fiecare poveste: adevarul meu, adevarul tau si adevarul.

Trecutul?! Ia. ti gandul de la el!winking

""Pr? tu? st?`o! N´o lasa! ca? fata buna si m? r? u st? c? vr? a. T? n?`o langa t? n? ca mult? s? uita dupa? a!""
""Frumoase. Superbe. Sexy. Excitante. Bune. Fioroase. Perverse. Indragostite. Excelente. Suntem... GENITALE!
fetele nu au defecT. doar un machiaj percekT. ziuuua s-a dus...suspekT. seara trecem la subiekT!

1 răspuns:
| Teo_Creatza_1995 a răspuns:

Daca nu ma lasa-ti in pace va *** un buzz de va dau ignore laughing