| Bya_6882 a întrebat:

Statusuri noilove struck

dau fundita pentru`cele mai frumoase

P. S:nu vreau de dragosteoh go on

4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Astazi la biserica am vazut o doamna care vorbea la telefon si fuma ... sa scap berea din mana nu alta DND bunica la pc , nu dati buzz ca face infarct Tanara, draguta, sexy, fara obligatii, 90-60-90, 1.60 m, plina de viata, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion! Prietenii falsi sa imi dea un Buzz...astazi fac prezenta. -DND dnd am zis
-nu fumez,nu ma droghez, nu injur ba bgm *** mia cazut tigara in bere !
- Am draci….caut exorcist.
-Exista o lume mai buna. dar este foarte scumpa.
- Mai available ca oricand!
- Invisible… pentru idiotii cu intrebari stupide.
- Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci…atunci de ce porti sutien?
- DND violatorii vor fi impuscati. Supravietuitorii vor fi impuscati iar
- Hey am ceva ciudat in calculator. Ah, era poza ta.
- Nu sunt anti-social, pur si simplu nu imi placi.
- Nu sunt la comp pentru ca astept sa fii offline.
- Oricine are dreptul sa fie prost, dar si abuza de acest privilegiu.
- La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii
- Adevarul n-are pretz, de-aia n-am de-ales si-tzi vand minciuni
- Munca nu a omorat niciodata pe nimeni…dar de ce sa risti?
- Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata.
- Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!
- Am citit ca tutunul dauneaza grav sanatatii…Asa ca m-am lasat de citit!
- Planeta e plina. Du-te acasa.
- Stii rutina: Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.
- Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete !
- Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. da’ si cand ies din inchisoare.
- Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut. - A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.
- Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.
As vrea sa ma scald goala in ochii tai albastrii ca marea
Sper ca ti-am fost de folos big grin

| Floriii a răspuns:

yO sper ca ai inteles ca te iubesc...dar daca nu...iti desenez!

persOnalitatea noaStra ne'a scapat de greu pentru ca ce e frumos ii plaCe si lhu' Dumnezeu!; x

• Hei! hai sa iti mai spun cevaa;;]`! Taci si asculta asaa:X. Mi-e dor de privirea ta!

Sunt doar realistaaa...Stii bine cuvantul "noi" nu mai existaaa! "

Stop dreaming and move back to reality.happy

wake UP girl! traiesti in vise!

Trebuie sa fie un om care s`o iubesca doar pe ea *Fata aceea aliantata de multi...* day dreaming!"

Când spui 'Te iubesc' asa sa fie

i live my life [maxim am spus love struck ]

Give me your best smile!love struck:*:*happyhappy!

Dispari din gândul meu, te rog, pleacă...

iti place la nebunie cand bat apropouri ca te iubesc!

Nu ma suporta lumeaabatting eyelashes.OK.super taree:X

O simpla melodie, un sentiment placut love struck`

I love you more than I did before.

"Iubeste ´... Uita talk to the hand Iarta dar´ Nki odata talk to the hand Totul happy!"

•[Stau în acelaşi pat. In care nOiii =x Impreună făceam păcate!] =D.•

.• Stiie biine ce vrea! =x si pe tiine te.a aranJat deja!~xD

rOz e culOarea ce`O pOrt;> rOz a fost primul` meu` tuOrt.

te-am dat pe spate cu al mew stiiil de copil teriiibil

Decat sa le dau satiiisfactie. CelOr ce vor sa ma vada cazand! Mai bine. ma daram siingura =]] Sh`o sa cad razand! =]

viata`!

~ Biine, te voi Lasa cu ea! Dar, pe miiine m.aii piierdut deja!

Nu arunc cuviiinte inaiiinte;] Ca lucruri ce se siiimt :] Nu` se spOn prin cuviiinte`!•

Non stop mana de mana...¦

. pentru` miine esti heroina! =x dar nu ma omori! =]] ca nu.s dependenta! =p

• intelege ca nu vreau 0 relatiie doar de 0 vara`! xD ca inima nu.mi bate doar cand e frumos afara`! =x

~ Mi.as dori sa fim Odata nOi dOi! nOi dOi cu nOi! nOi dOi in dOi! Si tot asa apoi!

funditssăă?:d

| Bya_6882 explică:

Am zis statusuri noi:-

| Bya_6882 explică:

Nu de dragosteee ~x(