| Ofataobisnuita12 a întrebat:

Hei buna! Vreau sa spun ca îmi place de un băiat, dar nu sunt sigura ca si el o face....Adica el e in a 7a si eu in a6a...dar facem clase simultane.
Si ...acum cateva zile venise vorba de un pariu.
El (crush-X) si un băiat au făcut un pariu.
El constă în: acel băiat ii dădea 10 lei ca sa ma pupe pe buza.
Iar X a cerut 20 de lei.
Acel băiat i-a dat.
Si dupa X zice "nu ma ca pe asta o pup si fara bani". Si in ultima vreme tot ma ia in brațe...Si revenim la pariul acela.
Acel băiat l-a intrebat pe X pe cine ar sărută din toata clasa si el a răspuns cu numele meu.
Atunci de fata eram eu si 3-4 fete.
Uneori ma mai face urâtă...dar daca ma face altcineva sare cu gura. Si am inceput sa il simpatizez putin.
Iar unele fete imi pun intrebari cum ar fi"iti place de el, nu? Alta fata o făcea pe Bongo si spunea ca voi fi împreună cu el...etc
Si acum ma întreb oare ma place? Adica ma atinge, ma îmbrătisează, imi zice "fata lui" sau "sora lui".
Mereu pe alte fete le udă cu apa, le face in toate felurile...pe mine niciodată.
Acum...Nu stiu csz... oare ma place?
Dau funda!
P.S. nu radeți!

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce naiba... da, ca raspuns la intrebare da.
Dar acum poate nu intelegi, dar stii ca adta e doar o joaca. Nu iti face nu stiu ce ganduri. Pana cand o sa ai o familie o sa intalnesti sute de baieti. Prin facultate(daca e cazul) nici nu o sa iti mai amintesti de acesti colegi.
Bafta sa ai.

| Florin_Paul_1996_YD98 a răspuns:

Scuze ca zic, dar asta este o categorie de adolescenti. Daca esti in clasa a 6-a ai 11 sau 12 ani.TE poti numii adolescent la 12 sau 11 ani? Ai numai 12 ani, de ce ai vrea sa ai un iubit acum?

| Ofataobisnuita12 explică (pentru Florin_Paul_1996_YD98):

Am 13 ani... am fost data la scoala mai tarziu...