| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Care ati dat evaluarea nationala, cum vi s-au parut notele? Ce note ati luat? Pe merit? Depuneti contestatie?

Răspuns Câştigător
| FlaviaLove a răspuns:

Nu mi s`au parut deloc corecte copii slabi au luat note mari iar cei cu medii de 10 si participanti la olimpiada au avut note de 7 si de 8straight facestraight face. nu au fost deloc pe merit

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cred ca am luat niste note bunicele.:5.25 la mate si 8.75 la romana.le-am luat absolut pe merit happy.nu depun contestatie.

| BroascaCuElice a răspuns:

Notele au fost destul de bune:]
doar ca vroiam o nota mai mare la romana
nu depun contestatie :] pentru ca mai repede iti scade nota decat sa o mareasca

| ellalove a răspuns:

Note bunelove struck La mate 9, 65 si la romana 8, 20 Si da pot spune ca sunt pe meritlove struck

| AlynaC a răspuns:

Buna! La noi au fost note prea mici la romana si prea mari la matematica in comparatie cu ce am facut.Eu vreau sa depun contestatie la romana.

| Madu2027 a răspuns:

Foarte buneeeeeeeeee:X:X:X...nu depun contestatielaughing

| Madu2027 a răspuns:

Si am luat asa 8.70 romana si 7.45 mate...media 8.07happy