| alexRE a întrebat:

Hei care treaba cu tipul ala de pe youtube care face comentarii la jocuri horror? pewdiepie parcai zice...

3 răspunsuri:
| BogdanS a răspuns:

Super tare intrebarea.Din greseala l-am descoperit si eu dar este genial.Are o voce de milioane si cred ca ar putea face mai mult de atat. Vocea lui cred ca are zeci de stiluri diferite. Locuieste in Suedia, numele lui adevarat este Felix Arvid Ulf Kjellberg si are nu mai putin de 2, 160, 391 de subscriberi pe youtube.S-a apucat de jocuri video horror pe youtube pentru ca a recunoscut ca ii era prea frica sa le joace singur.Asta se vede si din reactiile sale in unele faze (care le consider pur si simplu geniale).Imi place foarte mult la el engleza pe care o foloseste si interactiunea cu obiectele din jocuri insa imi mai place si felul in care editeaza video-uri-le.Eu,personal,cred ca cele mai bune videoclipuri ale lui sunt cele cu Scary Moments sau cele cu Funny Moments.In astea se vede cel mai bine de ce are atatia subscriberi.
Sper sa il urmaresti in continuare.Nu trebuie sa faci ca el.Este bine sa te amuzi din fiecare video al lui.

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns (pentru BogdanS):

Tu esti om de-al meu laughing
*brofist
PS:si mie imi place muzica house

| BogdanS a răspuns (pentru EstiApreciatDacaEstiDiferit):

"How's it going bro" ca sa zic asa.Ma bucur ca dau de un houser. Poate facem schimb de id-uri.Ce zici?