| anonim_4396 a întrebat:

Hei
Ce cadou as putea sa ii iau celei mai bune prietene pentru ziua de nastere? Sa fie ceva special si nu foarte foarte scump
Inafara de inele, plusuri si lantisoare
Funda

Răspuns Câştigător
| emydaisy a răspuns:

Fai o felicitare. Exprimati toate sentimentele de prietenie sau poti face un jurnal cu toate pozele voastre si unele clipe frumoase.Asa am facut si eu si inca mai are jurnalul.Si nu te costa cu nimic. Funda plz?

1 răspuns:
| margarinaa a răspuns:

Poti sa ii faci ceva handmade, o sa se bucure cu siguranta. Si pe langa asta, ii poti cumpara si o pereche de cercei, sau un ceas. O sa ii placa! Am vazut ca au reduceri dragute pe Zelia Accesorii, daca imi amintesc bine. www.facebook.com/welovezelia