| D1995 a întrebat:

Hei, ce metode eficiente si bune de slăbire cunoașteți?

Răspuns Câştigător
| xDIABOLIQUE a răspuns:

Păi eu am slăbit 20 de kg în cateva luni. Am mancat puţin şi des, fără prăjeli, dulciuri, sucuri şi am făcut mult sport.
Trebuie să ai ambiţie. Succes!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sport.Jogging.

| RAY a răspuns:

Toate sunt bune initial apoi te ingrasa dublu

| DryIce a răspuns:

MMORPG gaming. Joci nonstop si nu mananci mai nimica. In cca 2 luni te faci aschie. big grin functioneaza de fiecare data.

| MeForeverAlone a răspuns:

Sunt multe metode de slăbit. Să ții dietă cu apă, să te faci vegetariană pentru o săptămână, să nu mai mănânci după 6-7, să faci sport sau exerciții Pilates etc. etc.
Eu am găsit ceva interesant pe Youtube și îți dau link-ul ca să te iei după cineva care știe.
https://youtu.be/xkeuDkZxkY8

| D1995 explică:

Îmi poți zice cât de des mâncăi..adică la ce ore a le zile? Si ..Debora..nu pot accesa linkul si mai făcut f curioasa