| RaLuUuCoCoO a întrebat:

Hei! Ce parere aveti despre Mikey Cirus in prezent raised eyebrows?

8 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Eu cred că sunt 2 variante:
1. Face toate astea pentru publicitate
3. A devenit rebelă.
Sinceră să fiu, eu cred că vrea atenţie.
Mi-a plăcut pe când aveam vreo 10-11 ani, acum nu-mi mai place.
Numai bine!

| SimoNARaluCA a răspuns:

Vrea sa arate ca s-a schimbat, ca nu mai este adorabila Hannah Montana si nu inteleg de ce o face.Nu cred ca o face pentru publicitate, oameni buni, este si va fi mereu Miley Cyrus, nu cred ca a intrat vreodata intr-un con de umbra.Aceasta noua imagine se potriveste mai mult cu noile ei versuri si cu ce vrea ca noi sa credem ca este:o rebela.Dar nu este.Intr-un interviu, tatal ei a declarat ca va fi mereu fetita lui, micuta si draguta.Si asta trebuie sa intelegem si noi, cu haine, fara haine, cu par scurt sau lung, rebela sau cuminte, ea va fi mereu Miley, Miley care are o voce incredibila si care traieste versurile.Si de aceea eu inca o iubesc

| MetalHead04 a răspuns:

Fiecare cu viata lui DAR tipa.s-a prostitoh go on cica s-a facut mare.o p.:< e vulgara, e NASPA. Si ce-i mai trist e ca "Ciley" (asa ii spun eu :3) face tot pentru publicitate.

| LorenaAnca a răspuns:

Buna!
Eu cred ca e cam disperata dupa atentie. Dar totusi, inca imi place cum canta. Se vede ca vrea neaparat sa scape de imaginea de ''fetita cuminte''. Pa, pa!

| Malinutza99 a răspuns:

Pai... cred ca e o cantareata foarte buna si e foarte draguta, doar ca... s-a cam prostit. Cred ca s-a saturat sa o creada toti fetita cuminte, Hannah Montana, idolul copiilor. A cam exagerat, dar cred ca face toate acestea ca sa atraga atentia.

| IoanaIvi a răspuns:

Miley *winking.
Cred ca a facut o schimbare gresita sad. A facut asta pentru a parea rebela... Nu inteleg rostul straight face.

| RaLuUuCoCoO explică:

Miley*

| RaLuUuCoCoO explică:

Miley*.