| anonim_4396 a întrebat:

. Acum ceva timp m`am indragostita de un baiat. Foarte frumoslove struck. Dar am aflat ca avea prietena. Am tinut legatura pana cand el m`a intrebat daca nu vreau sa fim impreuna pana isi rezolva lucrurile cu cealalta fatachatterbox. Nu am vrut si azi s`a despartit de ea si m`a intrebat din nou. Ce sa fac? Pana acum nu ma mai interesa, dar cand m`a intrebat nu stiu... numai la el ma gandeschee hee.

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Uite daca il placi si te gandesti la el, sari in bratele lui, fii impreuna cu el, cateodata nu stim ce ne asteapta si trebuie sa luam decizii, cateodata daca nu vine fericirea la tine, du-te tu la ea
succes

1 răspuns:
| Sabìŋaaa a răspuns:

Indragostit*.

scuzatilaughing