| DedeeAndreea a întrebat:

Hei.Daca imi dezactivez contul de facebook si nu mi-l mai reactivez vreodata, like-urile si comentariile raman(alte persoane imi pot vedea comentariile si like-urile)?

Răspuns Câştigător
| Mylen a răspuns:

Nu. Nici nu-ţi vor putea accesa contul. Le va apărea o fereastră unde va scrie că ţi l-ai dezactivat. happy

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Din moment ce-l dezactivezi, nimeni nu-l mai poate vedea.
Baftă.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Pai odata ce iti stergi contul, nimeni nu mai poate intra pe profil la tine, deci clar nimeni nu mai poate sa vada like-urile si comentariile.

| IngerAlb a răspuns:

Nu.Nu o sa-ti mai vada nici profilul, nici like-urile si nici comentariile

| Aimèeeee a răspuns:

Nu, se sterg automat.

| LanGooP a răspuns:

Nu,nu iti mai poate vedea nimeni acestea

| Madut a răspuns:

Se sterg automat stai linistita!