| MegaProXtreMm a întrebat:

Hei.Dati-mi si mie, va rog, niste licee la care se poate intra cu media de 7.60-8 cam asa.[ in afara de Cfr, Dacia, Miu si Industria lemnuluilaughing ] Dau funda pentru cel mai bun si serios raspuns :*.

Răspuns Câştigător
| TheStory a răspuns:

Nui nimic, vezi pe edu.ro daca gasesti ceva.

6 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

De unde? Poti intra unde sunt eu la Liceul Marin Preda (Bucuresti) se intra cu minim 7.40, sigur intri.

| MegaProXtreMm explică (pentru TheStory):

Scuzati-ma,am uitat sa va spun ca as dori sa fie licee din Pitesti:3

| MegaProXtreMm explică (pentru TheStory):

Okay,multumesc:*

| TheStory a răspuns (pentru MegaProXtreMm):

Nui nimic, vezi pe edu.ro daca gasesti ceva.

| AcHollism a răspuns:

Sunt multe, depinde.Ce profil ai vrea?=D

| MegaProXtreMm explică (pentru AcHollism):

Ceva pe uman:* sa nu prea aiba legatura cu matematica laughing m-am gandit sa dau la liceul de arta Dinu Lipatti dar mi-e teama ca nu pot sa dau in viitor la o facultate buna.

| AcHollism a răspuns (pentru MegaProXtreMm):

Paaai uite ce licee am gasit eu intre mediile care le vrei tu de uman:Octav Onicescu, la care s-a intrat cu 7, 79, Victor Babes cu 7.61, Vlahuta cu 7.62, George Calinescu cu 7, 87, Mihai sadoveanu cu 7, 50, Tudor Vladimirescu cu 7, 67, si cam astea sunt la filo.^-^ Eu le-am gasit pe www.edu.ro,daca vrei te poti uita ca acolo iti da toate liceele cu medii si profile.
Bafta!