| Sabinaaa_5167 a întrebat:

Hei! Dau fundita!winking Am o problema >incurcata:Eu- nici pe departe o bomba, nu prea am eu cine stie ce succes la baieti[multe kg in + crying]si 2 tipi:mai mari cu 2 ani ca >mine.1.timid,amabil,haios,calm-imi place mult de el, 2. vorbaret, dragut, foarte atent, dragastos >- Bff`u meu de 2 ani, pot sa vorbesc orice cu el. Cu primul vorbesc din vara.Toti zic ca ma place, dar are prietena din martie, desi acum o saptamana am iesit numai noi 2 si a fost Super! Cu al doilea pot sa vorbesc absolut ORICE, si el zice asta. In ultimul timp ma ia in brate pe mess trim. >":*":d

Răspuns Câştigător
| flower_3416 a răspuns:

Buna,parerea mea este ca nu se cuvine sa te,, bagi,, in relatia lor daca zici ca are o prietena... daca tu zici ca te intelegi bine cu ambi. poti sa fi cu cel care nu are prietena si ce e mai important vei avea acel,, succes,, la care tu visezi cand vei realiza ca adevarata ta frumusete vine din interior(din suflet) nu din exterior.Si cand vei invata ca tu esti pretioasa pentru Dumnezeu! Sper ca ti-am fost de folos.

3 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Daca primul are deja o relatie nu cred ca se merita! incearca cu baiatl care iti este prieten, mai ales daca aveti atata incredere unul in altul!

| Sabinaaa_5167 explică:

Ma distrez si eu ce vrei maiii Andreea maiilaughing

| Andreea_8368 a răspuns:

Ne cunoastem maii...ce pot sa iti spun decat replica mea:"Chiar asa ai ajuns, chiar asa?rolling on the floor... ppuup:*