| Ciresikaaa a întrebat:

Hei! de ce baietilor din ziua de azi le place mai mult de fetele slabute? mie nu mi se pare ca fetele mai plinute nu sunt dragute in felul lor. Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Eu sunt de părere că tu ar trebui să pui mâna pe o carte de gramatică.

| ionutaby a răspuns:

Ma eu as zice asa:
De ce fetelor din ziua de azi le plac mai mult baietii cu muschi, inalti etc? happy
Asta e pe post de raspuns! si intelegi ce vrei din el.

| ninjaturtlesleonardo a răspuns:

Sunt unele fete care sunt plinute si chiar sunt atragatoare. Pot si fete care prin forma lor scheletica sau de fidea sa nu arate bine.