| anonim_4396 a întrebat:

Hei! De ceva timp am incercat sa am o alimentatie mai sanatoasa si sa dau jos cateva kg.Azi am mancat: 200 gr pepene rosu 300 gr rosi 100 gr ardei, 400 gr mere, o salata de ardei copti si legume la cuptor (cu putin ulei) credeti ca o sa reusesc sa slabesc 2 kg in 3 saptamani? Am mancat mult?

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Daca faci mult sport vei reusi, dar nu uita ca ai nevoie de multa apa. Nu pot spune ca ai mancat putin, dar nici foarte mult, eu as renunta la salata de ardei copti si legume, dar in schimb as opta pentru lactate (iaurt, lapte, branza de vaci) la cina si cam 100 gr piept de pui/ peste la gratar cu o felie paine integrala (pentru pranz).

2 răspunsuri:
| Kuroo a răspuns:

Știu și eu, pe lângă asta, puțin sport nu ar strica.

| Diana1656 a răspuns:

Fac sport, 30-45 minute in fiecare zi.