| anonim_4396 a întrebat:

Hei, de curând mi-am făcut un blog pe care postez diverse recenzii la diverse filme.
Dar am nevoie de un sfat, eu folosesc Wordpress varianta gratuită si nu stiu ce fel de design să aleg, adică am schimbat vreo două trei si tot nu sunt multumit, poate voi vă pricepeti mai bine.
Las linkul aici ca să verificati si sa imi răspundeți ce ar fi mai potrivit pentru mine

https://myrecenziifilmevechisinoi.wordpress.com/......ra ordinar/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, ideea nu e rea. Dar ai scris gresit cuvinte, nu stii diferenta intre mi-a si mia, si ai vocabularul limitat.
Cati ani ai?
Ar trebui sa citesti mai mult, si sa si inveti.
Nu poti sa scrii "mda" intr-o recenzie de film happy

| Sabretooth a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi de sfaturile utile?
O să mă duc chiar acum să corectez
Eu scriu de pe telefon si de multe ori greșesc deoarece nu sunt sigur cum e corect
Cât despre mine îmi place să mă consider un om cult si dacă am greșit gramatical înseamnă că trebuie să mai exersez. Nu mi-a plăcut niciodată matematica si implicit gramatica dar greșeala pe care tu ai semnalat-o este inadmisibilă
Imi pare rău
Cred că trebuie să o scriu inițial pe hartiedupă care să o corectez si să incerc să folosesc mai multe sinonime
Mulțumesc că ai semnalat asta si m-ai făcut mai atent

1 răspuns: