| anonim1234556 a întrebat:

Hei. De curand o prietena i-a spus unei fete ca este impreuna cu un baiat, dar de fapt nu este. Ea mi-a cerut ajutorul pentru ca prietena ei(cea care a aflat de relatia acesteia) i-a trimis baiatului un mesaj(o iubesti? Si poza fetei) ea doreste sa o ajut, dar nu stiu cum. Ma ajutati voi?

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Poate sa zica adevarul.Sa zica (,) ca a vorbit de alt baiat, care are acelasi nume.

| WaterDrop a răspuns:

Spune`i acele fete ca ai mintit, in acest fel ii vei lua apararea prietenei tale.Acum tu stii daca esti pregatita sa infrunti criticile si rasul pentru fapta ei.